• Rozwiązania E-commerce

  Internetowe zakupy zyskują na popularności! Wykorzystaj panujące trendy i zbijaj fortunę na e-zakupach!

  Czytaj dalej
 • Analiza słów kluczowych

  Znajdziemy na Ciebie i Twojego biznesu najlepsze słowa kluczowe, gwarantujące duży ruch i wysokie konwersje!

  Czytaj dalej
 • Optymalizacja strony

  Zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem zarówno internautów, jak i wyszukiwarek internetowych.

  Czytaj dalej
 • Pozycjonowanie strony

  Jak znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania w Google? To proste! Skorzystaj z pozycjonowania!

  Czytaj dalej
 • Konsultacje SEO

  Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie pozycjonowania i optymalizacji?
  Skorzystaj z konsultacji SEO!

  Czytaj dalej

Dlaczego my?

Dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę do pozycjonowania Twojej witryny?
W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

 • Dziesiątki zadowolonych klientów
 • Ponad 1600 wypozycjonowanych fraz
 • Doświadczony zespół specjalistów
 • Umowa na czas nieokreślony – w przeciwieństwie do konkurencji nie wiążemy klientów rocznymi lub nawet dłuższymi umowami
 • Płatność tylko za efekt – do momentu osiągnięcia przez stronę wymaganych pozycji – nie zapłacicie Państwo ani złotówki!
 • Przejrzysta umowa
 • Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb
 • Jesteśmy legalną firmą, wystawiającą faktury VAT oraz płacimy podatki w Polsce

Przede wszystkim, nasza firma tworzona jest przez profesjonalistów, których doświadczenie w branży SEO i SEM jest czynnikiem, który wyróżnia nas na tle całego rynku. AlphaSEO posiada sześcioletnią praktykę w dziedzinie pozycjonowania. Kilkuletnia praktyka zawodowa pozwoliła nam udoskonalić podejmowane przez nas działania i sprawić, że stały się one skuteczniejsze. Klienci mogą oczekiwać osiągnięcia pożądanych efektów pozycjonowania w krótszym terminie, co przekłada się automatycznie na większą popularyzację witryny i zwiększenie ruchu na stronie.

Płać tylko za efekty!
W naszej firmie jedynym stosowanym modelem płatności w przypadku działań SEO jest płatność za efekty. Taki model uważamy za najbardziej uczciwy, zarówno z naszego punktu widzenia, jak i z perspektywy naszych klientów. Wychodzimy z założenia, że nie powinieneś nam płacić za coś, czego jeszcze nie zrobiliśmy. Koszty poniesiesz dopiero wówczas, gdy podjęte przez nas pozycjonowanie pozwoli na uzyskanie pożądanych pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania, a tym samym zwiększenie liczby Twoich klientów.

Nie daj się nabrać naciągaczom!
Jeśli ktoś mówi Ci, że pozycjonowanie potrwa tydzień i Twoja strona www znajdzie się na pierwszym miejscu w wynikach organicznych w Google, pod ogólną frazą, nie dawaj mu wiary. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że w praktyce niemożliwe jest wypromowanie witryny pod popularne frazy kluczowe w ciągu kilku dni, a tym bardziej jeśli dążymy do stabilnych pozycji. Uczciwie przedstawiamy prawdopodobny harmonogram działań SEO i konsultujemy go z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na wprowadzenie zmian w naszej praktyce, wszystko po to, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty w pozycjonowaniu. Stosujemy wyłącznie etyczne sposoby pozycjonowania, które dają efekty w dłuższej perspektywie czasu i utrzymują się również i po zakończeniu głównych działań SEO.

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach, uczciwa współpraca i płatność wyłącznie za efekty – tylko z AlphaSEO