• Rozwiązania E-commerce

  Internetowe zakupy zyskują na popularności! Wykorzystaj panujące trendy i zbijaj fortunę na e-zakupach!

  Czytaj dalej
 • Analiza słów kluczowych

  Znajdziemy na Ciebie i Twojego biznesu najlepsze słowa kluczowe, gwarantujące duży ruch i wysokie konwersje!

  Czytaj dalej
 • Optymalizacja strony

  Zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem zarówno internautów, jak i wyszukiwarek internetowych.

  Czytaj dalej
 • Pozycjonowanie strony

  Jak znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania w Google? To proste! Skorzystaj z pozycjonowania!

  Czytaj dalej
 • Konsultacje SEO

  Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie pozycjonowania i optymalizacji?
  Skorzystaj z konsultacji SEO!

  Czytaj dalej

Pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie kluczem do sukcesu dla Twojej firmy!

Google jest zdecydowanie najczęściej wykorzystywaną wyszukiwarką internetową przez Polaków. Korzystamy z niej przy poszukiwaniu najlepszego sklepu internetowego, usługodawcy z naszego miasta i wielu innych informacji. Obecność w pierwszych wynikach wyszukiwania na zadane przez użytkownika słowa kluczowe jest czynnikiem, który wpływa na zwiększenie ruchu na stronie internetowej i zwiększenie jej rozpoznawalności wśród Internautów. Im więcej osób zostanie przekierowanych z wyszukiwarki internetowej na naszą stronę internetową, tym większe prawdopodobieństwo tego, że skorzystają oni z jej oferty. Jak wejść do Top 3 wyników wyszukiwania Google?

Drogą do uzyskania wysokich pozycji w rankingu wyszukiwania jest pozycjonowanie, nazywane z języka angielskiego Web position. Ogół działań zmierzających do wypozycjonowania strony internetowej na wysokie miejsca w wyszukiwarce nazywany jest w skrócie SEO, czyli Search Engine Optimization.

Usługa pozycjonowania polega na wypromowaniu serwisu internetowego w wyszukiwarkach internetowych. Nasza firma dokonuje takich działań w oparciu o najlepsze praktyki pozycjonerskie, które dają długofalowe rezultaty i nie narażają witryny internetowej na zablokowanie przez roboty indeksujące Google.
Obecnie to właśnie pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w sieci internetowej. Zakładając, że zdecydowana większość internautów nie zadaje sobie trudu, aby przeszukiwać kolejne strony wyników wyszukiwania po to, aby znaleźć pożądane informacje, powinniśmy zadbać, aby nasza witryna wyświetlała się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Najlepsze rezultaty w dziedzinie wzrostu popularności stron www daje umieszczenie witryny w pierwszych 3 wynikach wyszukiwania w Google. Doprowadzenie do takiego stanu wymaga uruchomienia profesjonalnego procesu pozycjonowania witryny, który możemy Państwu zaproponować.

W ramach usługi pozycjonowania dokonamy:

 • Analizy dotychczasowych pozycji strony internetowej w wyszukiwarce
 • Analizy serwisu pod kątem zoptymalizowania treści z uwagi na wybrane słowa kluczowe
 • Doboru odpowiednich słów kluczowych
 • Optymalizacji witryny
 • Budowy przyjaznych linków wspomagających proces pozycjonowania

Przeprowadzając usługę pozycjonowania co miesiąc sporządzamy dla naszych klientów raporty, dzięki którym informowani są oni o postępach w pozycjonowaniu. Ponadto codziennie mogą oni sprawdzić pozycje swojej strony w firmowym panelu informacyjnym.