• Rozwiązania E-commerce

  Internetowe zakupy zyskują na popularności! Wykorzystaj panujące trendy i zbijaj fortunę na e-zakupach!

  Czytaj dalej
 • Analiza słów kluczowych

  Znajdziemy na Ciebie i Twojego biznesu najlepsze słowa kluczowe, gwarantujące duży ruch i wysokie konwersje!

  Czytaj dalej
 • Optymalizacja strony

  Zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem zarówno internautów, jak i wyszukiwarek internetowych.

  Czytaj dalej
 • Pozycjonowanie strony

  Jak znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania w Google? To proste! Skorzystaj z pozycjonowania!

  Czytaj dalej
 • Konsultacje SEO

  Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie pozycjonowania i optymalizacji?
  Skorzystaj z konsultacji SEO!

  Czytaj dalej

Konsultacje SEO

Prowadzisz działania SEO bez większych rezultatów?
Chciałbyś zwiększyć rozpoznawalność swojej witryny?

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych profesjonalnych konsultacji SEO, dzięki którym pokażemy Ci, dlaczego prowadzone przez Ciebie pozycjonowanie nie wypromowało Twojej strony internetowej w rezultatach wyszukiwania Google. Konsultacje SEO obejmują ogół działań mających na celu postawienie diagnozy stanu rzeczywistego w dziedzinie pozycjonowania danej strony internetowej.

Konsultacje SEO między innymi obejmują audyt witryny pod kątem jej pozycjonowania. Przeprowadzenie analizy zwieńczone jest stworzeniem i zaprezentowaniem klientowi raportu, w którym znajdą się informacje na temat potrzebnych zmian w kodzie witryny i w tekstach zamieszczonych na stronie. Być może działania SEO nie przynoszą spodziewanych korzyści, ponieważ słowa kluczowe, które brane są pod uwagę przy pozycjonowaniu, nie zostały wybrane trafnie?

W raporcie z audytu SEO zaprezentujemy Ci wnioski dotyczące koniecznych do wprowadzenia zmian optymalizacyjnych, które będą skutkowały ułatwieniami w prowadzeniu działań pozycjonujących witrynę.

Konsultacje SEO obejmują również skontrolowanie czytelności i poprawności witryny internetowej naszych klientów. Sprawdzamy, czy jest ona w pełni funkcjonalna dla użytkowników, czy jej nawigacja jest intuicyjna i czy jest ona czytelna dla robotów indeksujących Google. W naszych analizach wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie z zakresu SEO, ale również specjalistyczne narzędzia, które okazują się być nieocenioną pomocą w kontrolowaniu wszystkich parametrów witryny, wpływających na jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych.